Hakkımızda

Mobil Yaşam konusunda destek hizmetleri veren firmamız, ulusal ve uluslararası projelerde, park bahçelerde, sahillerde, pazar alanlarında, afet bölgelerinde, yemin törenlerinde, mitinglerde, açık hava gösterilerinde ve inşaat şantiyelerinde birçok kamu kurum ve kuruluşlarına aynı zamanda özel sektöre de hizmetvermektedir.

NEDEN SOS MOBİLRENT?

Sadeec pazarlama ve satışfaaliyetlerini yürütmekte olmayıp, her çataki projelerinize mühendislik hesapları doğrultusunda yaklaşmaktadır.

Win-win prensibini ilke edinmiş olan SOS MOBİLRENT sizlere her platformda kaliteli hizmet vermeyi ve çözüm ortağınız olmayı benimsemiştir.

NEDEN KİRALAMA?

Seyyar ürünlerimizin alana çabuk nakledilmesi ve faaliyete geçebilmesi nedeniyle; zamandan kazanacaksınız.

İşletme, bakım, onarım gibi işlemlerin firmamız tarafından yapılması nedeniyle; maliyetten kazanacaksınız.

Sağlıklı ve hijyenik bir ortamda çalışacak olan personelinizden iyi iş üretimi alarak; verimlilikten kazanacaksınız.

Ürünlerin kiralık olmasından dolayı yükleme, boşaltma, istifleme gibi zorunluklarınız olmadığından; nakliye ve depolamadan kazanacaksınız.

Uzman kadromuz tarafından kaliteli hizmet alarak iş detaylarını düşünmek durumunda kalmayacak, zamanınızı diğer projelerinizde değerlendirebileceksiniz.

 

Misyonumuz

Yaşam kalitesini ve hizmet kalitesini arttırarak bizden beklenilen koşulsuz müşterimemnuniyetinisağlamaktır.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı bir yaklaşımla ulusal ve uluslararası projelerde hizmet sektöründe yer aldığımız markalarla "lidergrup"konumuna erişmektir.

YER ALDIĞIMIZ PROJELER